Новини України. 14 травня. Партія “Народна Самооборона” заявляє, що головлікар лікарні швидкої медичної допомоги м. Києва Олександр Ткаченко поширює брехливі заяви про стан здоров’я Юрія Луценка.

Захисники Луценка звинувачують його лікаря у брехні

Головному лікарю лікарні швидкої медичної допомоги м. Києва Олександру Ткаченку час відмити брудну совість після його брехливих заяв на адресу хворого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка“, – йдеться у заяві партії.

Однопартійці ув’язненого міністра нагадують, що 12 квітня 2012 року дружина Ірина Луценко, а також адвокат Ігор Фомін заявили про приховування протягом восьми місяців від Луценка та його захисників діагнозу “вірусний гепатит TTV”, який поставили екс-міністру ще 19 вересня 2011 року.

“Своєю заявою головлікар О.Ткаченко робить зміщення акцентів на гепатит С, про який ніяким чином не говорив захист Луценка. Це говорить про те, що знаючи про хворобу екс-міністра, головний лікар лікарні, усупереч здоровому глузду та даній клятві Гіппократа, виписує хворого назад до в’язниці догнивати, а не залишає його лікуватися”, – зазначають у прес-службі “Народної самооборони”.

“Смішною та неетичною є заява лікаря Ткаченка щодо шляхів зараження вірусним гепатитом ТТV “ентеральним шляхом через брудні руки та немиті продукти”. Тільки брудна й немита совість лікаря може дозволити робити такі заяви. Оскільки лікарю має бути відомо, що вірусний гепатит TTV передається при переливанні крові та асоціюється з ураженням печінки“, – сказано у заяві.

Нагадаємо, раніше лікар заявляв, що у Луценка немає гострого вірусного гепатиту, а ТТV не пов’язаний із якимсь зараженням, а заяви родичів про наявність у нього вірусного гепатиту С не відповідають дійсності.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.