Новини України. 17 травня. Захист Юлії Тимошенко має намір звертатися до Європейського суду без очікування рішення по касаційній скарзі у так званій “газовій справі”.

Власенко пояснив, чому спішить з заявою в Європейський суд на захист Тимошенко

Про це сьогодні на прес-конференції заявив захисник екс-прем’єр-міністра Сергій Власенко.

“Регламент Європейського суду вимагає вичерпання в Україні всіх ефективних способів захисту всередині країні. Якщо на засіданні 15-го травня суд раптом переніс справу на один місяць і 10 днів без будь-яких законних підстав, маючи заяву Юлії Тимошенко слухати справу за її відсутності, це означає, що ми в Україні не маємо ефективного способу захисту прав у Вищому спеціалізованому суді“, – заявив Власенко.

Він також нагадав, що цей суд був створений у 2010 році вже за президента Віктора Януковича.

“Очолює цей суд пан Фесенко, який до цього був депутатом Партії регіонів і який протягом півроку суміщав свою посаду. Заступником голови цього суду є рідний брат Генпрокурора Пшонки, тому говорити, що цей суд є ефективним механізмом захисту прав Юлії Тимошенко у цій ситуації, що склалася, неможливо”, – наголосив Сергій Власенко.

Захисник вважає, що ці факти лише підсилять думку про заангажованість українських судів при розгляді справи у Європейському суді з прав людини.

“Якщо цей суд переноситиме розгляд справи на роки, це не означає, що Юлія Тимошенко має бути позбавлена правового захисту взагалі. В сукупності з тими доказами, які у нас уже є, ми спробуємо довести, що ніякого правосуддя у справі Тимошенко нема”, – підсумував Сергій Власенко.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.