Новини України. 21 травня. Після початку продажу квитків на швидкісні потяги Hyundai протягом доби було продано 900 квитків на напрямок Київ – Харків і 200 квитків на напрямок Київ – Львів.

Білети на поїзди Hyundai користуються популярністю

Про це повідомив на брифінгу начальник Головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько.

«У ЗМІ звучали побоювання щодо того, чи стануть ці нові поїзди користуватися популярністю. Однак такі ж настрої були і десять років тому, коли ми запускали експреси з Києва до Харкова, а сьогодні ці поїзди є надзвичайно популярними”.

“Очевидно, що українські пасажири вже готові до того, щоб залізничні перевезення перейшли на інший рівень швидкості і комфорту, ми бачимо це за першими результатами продажів», – зазначив Іванько.

Також на брифінгу було оприлюднено результати анкетування, проведеного Укрзалізницею серед 6000 пасажирів напередодні запуску швидкісного руху.

Згідно з отриманими даними, 40% пасажирів зацікавлені в швидкісному русі, а 46% готові користуватися ним замість традиційних нічних поїздів.

При цьому Іванько відзначив, що Укрзалізниця не скасовує нічний рух поїздів, а лише заміняє певні маршрути.

Нагадаємо, що 27 травня має відбутися запуск швидкісних потягів Hyundai, що курсують між Києвом, Харковом і Львовом. Потяги на маршруті Київ – Донецьк будуть запущені на початку червня.

За матеріалами УРА-Информ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.