Новини здоров’я. 23 травня. В Україні продовжує зростати кількість хворих на кір.

В Україні збільшується кількість хворих на кір

Держсанепідслужба посилила контроль за проведенням планових профілактичних щеплень проти кору.

В Україні за минулу добу зареєстровано 54 випадки підозри захворювання на кір, найбільша кількість – у західних регіонах.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

«За оперативними і статистичними даними Державної санітарної епідеміологічної служби України ситуація складається таким чином: Закарпатська область – 16; Івано-Франківська область – 11; Львівська область – 10; Чернівецька область – 7; Волинська область – 3; Тернопільська область – 2», – йдеться в повідомленні.

У Києві за останню добу не зареєстровано жодного випадку захворювання на кір.

У МОЗ також зазначили, що протиепідемічні заходи в регіонах, де спостерігається підвищення рівня захворюваності на кір, проводяться в повному обсязі відповідно до наказу МОЗ України від 17.05.2005 № 188 «Про затвердження Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором».

Питання знаходиться на контролі Держсанепідслужби України.

Як повідомлялося, в Україні з початку року зареєстровано близько 7500 випадків захворювання на кір, переважно в західних регіонах.

Держсанепідслужба ввела щоденний моніторинг захворюваності на кір та оперативне інформування регіонів щодо тимчасового призупинення та відновлення навчального процесу в зв’язку з підвищеною захворюваністю на кір.

За матеріалами Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.