Новини спорту. 14 травня. “Ювентус”, що забезпечив собі в минулі вихідні перемогу в чемпіонаті Італії вперше з сезону 2002/03, не став зменшувати обороти і в заключному турі переграв “Аталанту”.

У 38 матчах турніру туринці не зазнали жодної поразки

Таким чином, в 38 матчах турніру туринці не зазнали жодної поразки.

На неділю якраз були намічені урочистості з нагоди тріумфу “Ювентуса”, а тому гол Луки Марроне на дев’ятій хвилині виявився дуже до речі. В середині другого тайму рахунок подвоїв Алессандро Дель П’єро, що подолав позначку в 500 матчів за “стару синьйору”.

На 83-й хвилині завдяки автоголу Штефана Ліхтштайнер гості отримали шанс врятувати зустріч, але в час, що залишився, Андреа Бардзальі реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок – 3:1.

Команда Антоніо Конте 20 травня може додати до “скудетто” ще й Кубок Італії, якщо візьме в фіналі верх над “Наполі”. Тим часом віце-чемпіон серії А “Мілан” завершив сезон домашньою перемогою над “Новара” (2:1), якій належить покинути елітний дивізіон. Гості вийшли вперед на 20-й хвилині, але згодом Матьє Фламіні відновив рівновагу, а переможний м’яч забив ветеран Філіппо Індзагі.

Крім того, “Фіорентина” і “Кальярі” розійшлися миром (0:0), а “Лаціо” та “Інтернаціонале” свою зустріч проведуть пізніше.