Новини політики. 31 травня. У Нашій Україні вважають, що Комітет опору диктатурі зосереджений лише на розподілі округів і місць у списку.

Тривалий час Наша Україна брала участь у діяльності Комітету опору диктатурі

Партія Віктора Ющенка Наша Україна планує створити паралельну КОД об’єднану опозицію на основі правих політичних сил для участі в парламентських виборах-2012, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Про це в інтерв’ю газеті “Україна молода” повідомила заступник голови політради Нашої України Валентина Королькова.

На думку Королькової, Наша Україна повинна брати участь у виборах, однак розбіжність в цінностях і принципах з Комітетом опору диктатурі не дозволяють “помаранчевим” йти разом з Батьківщиною і Фронтом змін.

“Тривалий час Наша Україна брала участь у діяльності Комітету опору диктатурі. У нас склалося враження, що КОД зосереджений в основному на розподілі округів і місць у виборчих списках. Нашу Україну відштовхує такий підхід. Дискутувати лише про кандидатів – неправильно, це обманювати виборців, які очікують від опозиції дієвих вчинків і чітких перспектив”, – сказала вона.

“У зв’язку з цим в Нашій Україні переважає інша точка зору – формування “правиці“. Ідея “правиці”- не нова, ми час від часу до цього повертаємося. Тепер ця тема стає ще актуальнішою. ​​Будемо активно її обговорювати. Повинні запропонувати суспільству нову якість вибору”, – окреслила перспективи партії екс-президента Валентина Королькова.

Нагадаємо, 22 травня Валентин Наливайченко залишив партійну посаду голови політради Нашої України, зупинив своє членство в партії і заявив про продовження своєї активної роботи в команді об’єднаної опозиції на базі КОД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.