Новини здоров’я. 14 травня. Вчені підтвердили, що йогурт не тільки допомагає схуднути, але й впливає на сексуальну функцію.

Йогурт допомагає не лише худнути

Лабораторні дослідження показали, що миші, які регулярно їли йогурт, втрачали у вазі, їх самки ставали більш здатними до запліднення, а статеві органи самців збільшувалися в розмірах.

Експерти з університету Массачусетса, США, вирішили з’ясувати, чи дійсно вживання йогурту можна пов’язати з схудненням, для чого провели ряд експериментів з лабораторними мишами. Як виявилося, тварини, яким давали йогурт, дійсно втрачали зайву вагу, а їхнє хутро ставало більш м’яким і шовковистим.

Більш того, яєчка мишей самців, що регулярно харчувалися йогуртом, були на 5% більше в порівнянні з самцями, яким не давали йогурт, і на 15% більше ніж у мишей, які отримували шкідливу для здоров’я жирну їжу. Що стосується самок, у них підвищувалася фертильність і вони краще дбали про своє потомство.

Поки що вчені не впевнені, як результати їх дослідження можна застосувати до людей, однак вважають, що йогурт може стати корисним доповненням до раціону харчування будь-якого шанувальника здорового способу життя.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.