Новини політики. 23 травня. Європейський Союз відзначив прогрес України у здійсненні реформ, зокрема, позитивну оцінку здобули новий Кримінально-процесуальний кодекс та закон про громадські об’єднання.

Важливе значення мало обговорення лібералізації візового режиму Україна - ЄС

Про це, виступаючи з трибуни парламенту у середу, 23 травня, зауважив народний депутат України, член фракції Партії регіонів у Верховній Раді, заступник Голови ПР з питань міжнародної політики Леонід Кожара, проінформували у прес-службі Партії регіонів.

«Візит Прем’єр-міністра Миколи Азарова до Брюсселя довів: Україна налаштована рішуче йти шляхом системних перетворень, які дадуть змогу зрушити з місця укладення Угоди про асоціацію з ЄС», – зауважив Кожара і додав, що Європейський Союз відзначив прогрес України у здійсненні реформ.

«Важливе значення мало обговорення лібералізації візового режиму Україна – ЄС. Євросоюз надав високу оцінку зусиллям української влади у цій сфері, а Єврокомісар Штефан Фюле пообіцяв розглянути та вирішити всі зауваження до роботи візових органів країн-членів ЄС», – додав парламентарій.

За його словами, пан Фюле також пообіцяв, що Євросоюз уже незабаром завершить роботу з укладення Угоди про асоціацію, оскільки, за його словами, «відмова від процесу асоціації означала б зраду по відношенню до громадян та зраду принципів східного партнерства».

Серед важливих зовнішньополітичних подій останнього часу Леонід Кожара також відзначив участь Президента України Віктора Януковича в саміті НАТО у Чикаго.

«Із проголошенням позаблокового статусу нашої країни відносини Києва з Альянсом позбулися заполітизованості та набули рис прагматичної, конструктивної взаємодії. В її рамках на Чиказькому саміті Україна проголосила намір збільшити внесок у реалізацію Лісабонської стратегії НАТО із завершення військової операції в Афганістані», – наголосив політик.

Чиказький саміт, на його переконання, став також гарним майданчиком для проведення Президентом України низки двосторонніх зустрічей, у тому числі з лідерами Польщі, Туреччини, Румунії, Азербайджану, Афганістану.

«Важливе значення з точки зору енергетичної диверсифікації мають результати переговорів Президента України з керівництвом найбільших нафтогазових компаній США – «Ексон-Мобіл» та «Шеврон», зокрема, домовленості щодо участі американських компаній у розробці газоносних ділянок на території нашої країни», – резюмував депутат.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.