Новини політики. 20 травня. Донька екс-прем’єр-міністра України Євгенія Тимошенко заявляє, що європейські політики через продовження політичних репресій в Україні вже почали застосовувати певні обмеження стосовно представників чинної влади.

Євгенія Тимошенко: влада продовжує маніпулювати свідомістю громадян

“Я не політик, але мені здається, що влада не хоче визнавати реальної ситуації: європейські політики не хочуть подавати руку і спілкуватися з тими, хто причетний до політичних репресій”, – сказала Євгенія Тимошенко, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

На її думку, саме таким чином можна розцінити той факт, що Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу та Президент Європейської Ради Херман Ван Ромпей не знайшли часу для зустрічі з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим під час його перебування у Брюсселі (Бельгія).

“Європейські політики поки що дипломатично натякають, але все частіше ми бачимо де-факто певні обмеження щодо представників режиму Януковича“, – зазначила вона.

Євгенія Тимошенко вважає, що влада продовжує маніпулювати свідомістю громадян, й не лише у ситуації з її мамою.

“Мені дивно чути, коли представники уряду “пояснюють” громадянам на своїх телеканалах, що санкції, які можуть бути застосовані проти них, стосуються не влади, а безпосередньо людей.

Це не просто викривлення реальної ситуації. Це відверта брехня та пропаганда, яка спрямована на дискредитацію опозиційних сил. Влада використовує всі засоби, щоб відволікти увагу громадян від своїх незаконних дій”, – додала донька Юлії Тимошенко.

NewsMarket