Новини політики. 22 травня. У Європейському Парламенті проходять дебати щодо ситуації в Україні, під час яких депутати розклали плакат “Юлі – волю” із портретом колишнього прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко.

У Європарламенті вирішили підтримати Юлію Тимошенко

На засідання присутні донька колишнього Прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія та заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря.

На початку засідання Єврокомісар з питань розширення Штефан Фюле заявив, що занепокоєння щодо ситуації в Україні залишаються сильними, додавши, що європейська спільнота засуджує переслідування Тимошенко та членів її уряду.

Про це повідомили у прес-службі “Батьківщини”.

Фюле також наголосив, що важливими є майбутні вибори до парламенту.

“Вибори будуть важливим тестом. Ми слідкуватимемо за кампанією і виборами дуже уважно. Вибори свідчитимуть, чи хоче Україна відповідати європейським очікуванням”, – додав він.

Штефан Фюле ще раз підкреслив, що подальше просування відносин з Україною залежатиме від відмови України від “вибіркового правосуддя”, проведення чесних виборів та здійснення реформ.

Європарламентар Зузанна Ройтова жорстко розкритикувала переслідування лідерів опозиції в Україні, приділивши особливу увагу справі Юлії Тимошенко.

«Права Тимошенко були порушені, їй не надавалася відповідна медична допомога. Це є неприйнятним», – сказала вона.

Для повернення України на демократичний шлях розвитку Міхаель Галер запропонував ввести санкції проти членів режиму Януковича, розпочавши із замороження їх активів на Кіпрі.

У свою чергу Марек Сівець, який є членом групи соціалістів у Європарламенті, звернувся безпосередньо до Євгенії Тимошенко: «Ми тримаємо наші пальці схрещеними за Вашу маму!». Нагадаємо, що європейські соціалісти та Партія регіонів України є політичними партнерами.

Як відомо, 21-23 Євгенія Тимошенко та заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря перебувають з робочою поїздкою у Страсбурзі.

Сьогодні планується зустріч Євгенії Тимошенко з Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем.

NewsМarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.