Новини України. 4 травня. Комісар Євросоюзу зі справ спорту Андрулла Василіу (Androulla Vassiliou) заявила, що не візьме участі в чемпіонаті Євро-2012 в Україні так само як і решта комісарів ЄС.

Андрула Василіу ігнорує Євро-2012 в Україні

“Так само як мільйони  вболівальників не можу вже дочекатися до чемпіонату Євро-2012. Я надіюся, що матчі будуть емоційними і ми будемо свідками багатьох голів”, – йдеться на початку заяви пані Василіу.

Водночас пізніше вона відзначає, що через складну політичну ситуацію в Україні і справу з ув’язненням Юлії Тимошенко вирішила, що “це було б недоцільно, щоб комісар зі справ спорту брала участь в заходах в Україні”. Тому також схиляється до рішення глави Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу та інших єврокомісарів, які не приїдуть на чемпіонат в Україну.

“Я думаю, що важливо є дотриматися основної функції спорту і святкувати спортивний успіх Євро-2012. Дуже надіюся, що футбольний турнір буде справжнім успіхом і я зможу бути присутньою на одному з матчів в Польщі”, – відзначила Андрулла Василіу.

Нагадаємо, раніше всі єврокомісари підтримали рішення шефа ЄК Баррозу і відмовилися приїхати на чемпіонат Євро-2012 до України. В заяві представництва ЄС йдеться про те, що комісари не бойкотують Євро.

“Єврокомісія занепокоєна деякими речами щодо дотримання законів і використання права в Україні”, – йдеться в заяві.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.