Новини політики. 22 травня. Депутати Європарламенту заявляють, що Україною керують олігархи, на їхню думку, це заважає розвитку країни.

Депутати Європарламенту: Україною керують олігархи

Про це вони говорили сьогодні в Страсбурзі, виступаючи в ході дебатів “Ситуація в Україні, справа Юлії Тимошенко” в Європарламенті.

Так, депутат Європарламенту Міхаель Галер (група народних партій, Німеччина) нагадав, що Президент України Віктор Янукович, його сім’я та його друзі отримують все більше і більше влади.

Він навів приклади призначення наближених до Януковича осіб на посади міністра внутрішніх справ, керівників Державної податкової служби та Національного банку України.

“Син Януковича, сім’я і друзі єдине, що хочуть – це набивати кишені”, – сказав Галер.

На його думку, необхідно заморозити активи. “Кіпр – це гарне місце, щоб почати виявляти ці активи”, – сказав він.

Його колега по групі народних партій, депутат Андрій Ковачев (Болгарія) зазначив, що перешкодою на європейському шляху України є не справа колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, а олігархи.

“Олігархи не хочуть реформувати Україну за європейською моделлю, а хочуть зберегти її для свого збагачення”, – сказав Ковачев.

У свою чергу, депутат від групи “зелених” Вернер Шульц запропонував усім просто подивитися на те, як в Україну проходили державні закупівлі при підготовці до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу.

Разом з тим, представник групи об’єднаних лівих Яромир Колічек (Чехія) піддав критиці надання політичного притулку українським політикам країнами – членами Євросоюзу. “Нам не варто надавати притулок шахраям”, – сказав він.

“Як ці люди стали такими багатими? І ставали практично за одну ніч? І не суть важливо, чи йдеться про сьогоднішній уряд або про попередній”, – сказав депутат.

Як відомо, раніше в Чехії політичний притулок отримали колишній міністр економіки в уряді Юлії Тимошенко Богдан Данилишин та чоловік Тимошенко Олександр.

За матеріалами lb.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.