Новини економіки. 31 травня. На час чемпіонату підвищився попит на обслуговуючий персонал у готелі, продавців, офіціантів, кур’єрів та перекладачів.

жінка-робота-офіс
"Євро-2012" збільшить шанси знайти роботу

З наближенням Євро-2012 на ринку праці розпочинається гаряча пора. Роботи перед Єврочемпіонатом побільшало у півтора рази.

Такі дані рекрутерів та кадрових агенцій, яких буквально завалили пропозиції від роботодавців.

У більшості – робота на місяць, але зарплати обіцяють щедрі.

“Приблизно на 15-20% збільшилась кількість вакансій для спеціалістів, продавців, працівників громадського харчування”, – розповіла директор кадрового порталу Герман Овчаренко.

“Під Євро потрібні стандартно: обслуговуючий персонал у готелі, продавці на торгових точках, які будуть відкривати компанії, логістика, служба доставки. Офіціанти, кур’єри, перекладачі”, – додає директор рекрутингової агенції Тетяна Нікітовіч.

Професійним перекладачам обіцяють до 100 грн за годину, промоутерам – до півтисячі за день, адміністраторам у хостели – до 3000 на місяць.

Найбільше ж вакансій інтернет-рекрутери пропонують для ІТішників і різноробів. Але вони про це, переважно, навіть не підозрюють.

Ті, хто з інтернетом не дружить або не довіряє, і не хоче гаяти час на створення резюме, шукає роботу на найпопулярнішій київській біржі праці – на вокзалі. Робітники приїжджають з усіх куточків України.

Найбільшу зарплатню пропонують топ-менеджерам, ІТішникам і бухгалтерам. Досвід зараз особливо в ціні. Однак майже всі вакансії до Євро-2012 вимагають вільного знання англійської мови, зазначають в агенції.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.