Новини політики. 18 травня. Програма «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» у переддень ефіру відмовила в участі лідеру «Фронту Змін» Арсенію Яценюку.

Яценюк - небажаний гість?

Про це повідомили у прес-службі «Фронту Змін».

У середу ввечері, 16 травня, до прес-служби «Фронту Змін» звернувся гостьовий редактор програми «Велика політика» і запросив Арсенія Яценюка на ефір, що мав відбутися 18 травня.

Редактор зазначила, що Арсеній Яценюк буде єдиним гостем програми, а ефір триватиме дві години – з 22.30 до 24.30. Головними темами мали стати, зокрема, політична ситуація в Україні та об’єднання опозиції.

Для того, щоб взяти участь в цій програмі було прийнято рішення змінити графік поїздок та зустрічей Арсенія Яценюка. У четвер вранці прес-служба повідомила програму «Велика політика», що лідер «Фронту Змін» візьме участь в ефірі.

Проте близько 17.00 від редакції «Великої політики з Євгенієм Кисельовим» надійшло смс-повідомлення про скасування ефіру за участі Арсенія Яценюка.

На прохання прес-служби пояснити причини скасування тривалий час не було відповіді. О 20.40 надійшло повідомлення про те, що змінилися теми і Арсенію Яценюку запропоновано взяти участь в одній із наступних програм.

Нагадаємо, редакція програми «Шустер Live» тричі – 25 листопада, 16 та 24 грудня 2011 року – в останній момент перед ефіром відмовляла в участі Арсенію Яценюку, також мотивуючи це зміною теми програм.

Нагадаємо також, що 12 травня на Михайлівській площі в Києві відбувся Форум, в якому взяли участь понад 3 тисячі делегатів від політичних сил Об’єднаної опозиції. Арсеній Яценюк представив на Форумі програму дій Об’єднаної опозиції «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.