Новини політики. 21 травня. Об’єднана опозиція відмовилась брати участь у «Конституційній асамблеї імені президента Януковича», адже її єдина мета – забезпечити обрання президента 2015 року в парламенті.

В Україні досі немає закону про референдум - Яценюк

Про це заявив під час прес-конференції в Черкасах у неділю, 20 травня, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк наголосив, що президент не наділений повноваженнями формувати Конституційну асамблею.

«Відповідно до чинної Конституції, внесення змін і доповнень до Конституції може відбуватися тільки в стінах Верховної Ради, виключно в 300 голосів, а внесення змін до окремих розділів Конституції передбачає обов’язкове проведення референдуму, закону про який, до речі, в Україні досі немає», – підкреслив він.

Лідер «Фронту Змін» заявив, що Конституційна асамблея створена з тією метою, щоб у 2015 році президент Янукович був обраний у стінах Верховної Ради, а не прямим голосуванням, інформують у прес-службі партії.

«Адже президент чудово усвідомлює, що пряме голосування він програє», – наголосив Арсеній Яценюк.

«Об’єднана опозиція не буде брати участі в такому фарсі по змінах до Конституції і не дасть можливості провести такі зміни. Президент України повинен обиратися прямим всенародним голосуванням», – підкреслив він.

У програмі Об’єднаної опозиції, наголосив лідер «Фронту Змін», передбачено низку конституційних змін, першочергова з яких – відновлення балансу влади і повернення парламенту його повноважень.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.