Новини політики. 11 травня. Лідер ГО «Новий Київ», голова Соціально-Християнської партії Зорян Шкіряк заявив, що всі, хто знаходиться в реальній опозиції до режиму Януковича, можуть бути заарештованими в будь-який момент.

Опозиціонери можуть бути заарештованими в будь-який момент - Шкіряк

Про це політик повідомив в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

За словами Шкіряка, «нинішня влада – це суміш криміналу і прокурорсько-суддівського свавілля».

«Все, що відбувалося останнім часом в Україні, починаючи з продажних, замовних судів над лідером опозиції Юлією Тимошенко, Юрієм Луценком та іншими політв’язнями, означає одне – влада антигуманна, антинародна, злочинна. Ці люди не зупиняться ні перед чим, аби зберегти своє феодальне панування в країні. Тому, політики, які сьогодні знаходяться в реальній опозиції до правлячого режиму, прекрасно розуміють, що можуть бути заарештованими в будь-який момент », – упевнений лідер «Нового Києва».

«Розуміючи, що об’єднана опозиція перемагає на парламентських виборах, влада готова піти на будь-які крайні, незаконні заходи, щоб не допустити свого повалення. Переконаний, що на кожного опозиційного політика чи активного громадянського діяча, відкрито виступає проти диктатури Януковича, вже заведені «зшиті» кримінальні справи. Це потрібно розуміти і бути до цього готовим», – вважає глава СХП.

«Сьогодні кожен патріот повинен зрозуміти, що немає двох опозицій, немає ніякої третьої сили. Є два шляхи: або з об’єднаною опозицією до демократичного шляху розвитку країни, або з Януковичем до повного фіаско України як держави. Тому всі «діячі», які говорять про якийсь «вільний політ», а потім поторгуємося, є придатками ПР. Крапка», – заявив Зорян Шкіряк.

«Об’єднана опозиція відбулася як юридично, так і фактично. Саме це і лякає Януковича. Йому наплювати на міжнародну ізоляцію, йому наплювати на своє реноме в цивілізованому світі. Ним управляє страх. Страх перед Тимошенко, страх перед прийдешнім поразкою. Він піде на все, щоб утриматися при владі. Саме тому зараз ми повинні максимально консолідувати свої дії і зусилля в рамках об’єднаної опозиції, щоб не допустити остаточного розграбування і знищення України», – завершив політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.