Новини України. 28 травня. Президент України Віктор Янукович взяв участь в урочистому відкритті термінального комплексу «D» ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», який стане найбільшим в Україні.

Янукович перерізав стрічку терміналу

Вітаючи присутніх із цією подією, Глава держави назвав відкриття нового сучасного терміналу черговою маленькою перемогою. Він високо оцінив роботу всіх, хто долучився до спорудження нового комплексу.

«Я хотів би подякувати архітекторам, будівельникам – всім, хто опікувався цим будівництвом від початку до сьогоднішнього дня», – цитує слова Януковича прес-служба Глави держави.

Янукович також побажав пасажирам, які прилітатимуть в Україну, комфорту і приємних вражень.

Під час урочистої церемонії відкриття Президент перерізав символічну стрічку.

Довідка:

Термінальний комплекс «D» площею 107 тисяч кв.м стане найбільшим в Україні і зможе обслуговувати до 15 млн пасажирів на рік. Будівництво нового терміналу розпочалося в листопаді 2008 року. Вартість проекту становила 4,8 млрд грн із залученням іноземних інвестицій.

Зона відправлення нового комплексу містить 61 стійку реєстрації, 18 пунктів контролю на авіабезпеку, 28 кабін паспортного контролю. Галерея очікування рейсів у зоні відльоту – довжиною 870 м. Для зручності пасажирів комплекс вперше в Україні обладнаний системою травелаторів – пасажирських конвеєрів, швидкість руху яких становить 0,5 м/с. Довжина стрічки – від 28 м до 58 м.

Технологічні рішення термінального комплексу «D» відповідають світовим стандартам. У ньому зокрема передбачені найсучасніші IT-рішення з відеоспостереження та системи управління будівлею. Комплекс обладнаний пандусами, ліфтами, ескалаторами для обслуговування пасажирів з обмеженими можливостями.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.