Новини економіки. 14 травня. Сьогодні Віктор Янукович відкриє новий термінал Донецького аеропорту.

Аеропорт зможе приймати всі види літаків практично при будь-якій погоді

Про це повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

” Урочистості з приводу здачі в експлуатацію нового терміналу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Донецьк» відбудуться за участі Президента України Віктора Януковича, Віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова та інших почесних гостей”, – повідомляє прес-служба.

Термінал має сім поверхів, з них три – основні. Пропускна спроможність нового терміналу – 3 тис. 100 пасажирів на годину.

В аеровокзальний комплекс, що вводиться в експлуатацію, окрім самої будівлі терміналу, також входить автостанція, триповерховий паркінг на 605 машин (з них 31 паркувальне місце – для малорухомих груп пасажирів), відкриті паркінги на 1004 машини, автобусні стоянки на 20 автобусів. Термінал з’єднаний з паркінгом двома критими галереями. До будівлі примикає естакада.

Відтак із введенням нового терміналу КП «Міжнародний аеропорт «Донецьк» отримає повний авіаційний комплекс: в рамках реконструкції аеропорту, окрім нового терміналу, побудована нова штучна злітно-посадкова смуга – найкраща в Європі, здатна приймати будь-які види літаків, включаючи Boeing-747 та Airbus-380.

Також в Донецьку зведена найвища в Україні аеродромно-диспетчерська вежа – 52 метри.

Введення в експлуатацію цих об’єктів дозволяє аеропорту приймати всі види літаків практично при будь-якій погоді і в цілому забезпечити обслуговування зростаючого пасажиропотоку.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.