Новини світу. 7 травня. Володимир Путін вступив на посаду президента Росії.

Володимир Путін приймає вітання з вступом на посаду президента РФ

Це оголосив голова Конституційного суду Валерій Зорькін після того, як Путін прийняв від Дмитра Медведєва президентський знак і приніс присягу.

Путін, який займав пост президента Росії в 2000-2008 роках, знову заступив на цю посаду. У зв’язку з чотирирічною перервою він став другим і четвертим президентом країни.

В історії сучасної Росії термін президентських повноважень становив 4 роки. Проте 30 грудня 2008 року президент РФ Дмитро Медведєв підписав закони про внесення змін Конституції. Вони збільшили термін повноважень президента Росії з 4 до 6 років, Держдуми – з 4 до 5 років, а також встановили щорічну звітність уряду перед депутатським корпусом. Оскільки нововведення не поширювалося на чинного главу держави, Медведєв допрацював свій 4-річний термін.

Президент України Віктор Янукович привітав Володимира Путіна зі вступом на посаду Президента Російської Федерації.

“Від імені народу України і від себе особисто вітаю Вас зі вступом на посаду Президента Російської Федерації. Ваша багаторічна праця і зусилля, спрямовані на подальший розвиток економічно сильної, прогресивної і стабільної держави, вкотре здобули широку підтримку громадян Росії», – йдеться у вітанні Президента України.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.