Новини політики. 20 травня. Президент України Віктор Янукович відбув із робочим візитом до США.

Янукович відбув із робочим візитом до США

На запрошення Генерального секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена Президент візьме участь у засіданні Північноатлантичної ради НАТО у форматі країн – контрибуторів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані на рівні глав держав та урядів.

Як повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, засідання відбудеться 21 травня 2012 року в рамках Чиказького саміту Північноатлантичного альянсу. Передбачається, що у Чиказькому заході братимуть участь делегації понад 50 країн світу і таких міжнародних організацій як ООН, ОБСЄ, ЄС, РЄ тощо.

У ході засідання планується обговорити модальності партнерства НАТО з Афганістаном у контексті завершення у 2014 році процесу передачі афганському урядові відповідальності за безпеку в країні.

Як зазначив Сергій Льовочкін, участь у засіданні дозволить викласти позицію України щодо підготовленого Брюсселем Стратегічного плану НАТО для Афганістану, яким визначаються відносини з Афганістаном у перехідний період до 2014 року та після його завершення, окреслити плани щодо подальшої участі української сторони у Міжнародних силах сприяння безпеці.

У рамках Чиказького саміту планується проведення окремих двосторонніх заходів із главами держав та урядів країн-учасниць.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.