Новини економіки. 24 травня. Діяльність державних контролюючих органів, які покликані здійснювати правоохоронні та контролюючі функції, не повинна перешкоджати розвитку бізнесу, роботі органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.

Янукович: потрібно посилити виконавську дисципліну працівників контролюючих органів

На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив у своєму виступі на засіданні Ради регіонів, повідомляють у прес-службі Голови держави.

Президент зазначив: тиск з боку державних контролюючих органів на бізнес та місцеве самоврядування завдає шкоди і знижує довіру громадян до влади.

«Сьогодні, коли ми розгортаємо широкомасштабні реформи, подібні дії є провокацією і злочином не тільки проти закону, але й проти країни та проти суспільства», – наголосив Віктор Янукович.

Президент звернув увагу Генерального прокурора на необхідність проаналізувати скарги і звернення від представників малого та середнього бізнесу щодо тиску з боку контролюючих органів, а також провести разом із головами ОДА регіональні наради з цього питання.

За словами Глави держави, керівники правоохоронних органів також мають виїхати в регіони, на місцях вивчити факти неправомірної діяльності контролюючих органів та поінформувати його про виконану роботу.

«Ця робота має бути проведена в короткий час, і там, де є порушення законів, негайно це припинити, а порушників покарати. Також звертаюся до Генерального прокурора – вся ця робота повинна бути зроблена в розумних рамках, без «штурмівщини», – сказав Віктор Янукович.

Водночас Глава держави наголосив на необхідності істотно посилити виконавську дисципліну працівників контролюючих органів.

«Вимагаю негайно привести базу внутрішніх інструкцій правоохоронних і контролюючих органів у відповідність з діючими законами, особливо тими законами по дерегуляції, по яким фактично вже є нова законодавча база, але вона не імплементована сьогодні», – сказав Президент.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.