Новини політики. 17 травня. Президент України Віктор Янукович зазначає позитивну динаміку у вирішенні всіх питань, які стосуються співробітництва України та Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Янукович: Україна підтримує постійні контакти з ПАРЄ

Про це Глава держави сказав у ході зустрічі зі співдоповідачами Комітету ПАРЄ з питань моніторингу Маріеттою де Пурбе-Лундін і Маіліс Репс.

Віктор Янукович зокрема зазначив, що по всіх українських питаннях, за якими приймалися рішення ПАРЄ, створено відповідні робочі групи, що контролюють виконання цих рішень.

«Приємно зазначити, що є позитивна динаміка у вирішенні цих питань за багатьма напрямками, і наша активна взаємодія з ПАРЄ цьому сприяє», – сказав він.

Президент наголосив, що Україна підтримує постійні контакти з ПАРЄ. «Кожна зустріч дає нам можливість обмінюватися думками, інформацією і спільно вирішувати питання, які є зобов’язаннями України перед Радою Європи», – цитує слова Глави держави його сайт.

Віктор Янукович високо оцінив можливість представників ПАРЄ працювати з різними державними інституціями в Україні. На його думку, це створює умови й можливості для об’єктивної та достовірної оцінки ситуації в Україні.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.