Новини політики. 22 травня. Заступник голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Роман Забзалюк виступив із заявою з парламентської трибуни.

Хоча Юлія Тимошенко і у в’язниці, але її чує весь світ - Забзалюк

“Фракція «Блоку Юлії Тимошенко – Батьківщина» заявляє: подальше зволікання з виконанням вимог Резолюції ПАРЄ неминуче призведе до остаточної втрати авторитету України на міжнародній арені та до глибокої політичної і економічної ізоляції України”, – виголосив Забзалюк.

Він заявив, що небажання діючого режиму Януковича і Партії регіонів виконувати зобов’язання, які Україна взяла на себе перед Радою Європи, Євросоюзом, а також передбачені міжнародними угодами, які ратифікувала наша країна, матиме незворотні процеси та важкі соціально-економічні наслідки у першу чергу для громадян України.

Забзалюк попередив, що кожен зараз може опинитися за гратами.

“Юлія Тимошенко – це живий приклад того, що в Україні більше не існує верховенства права, презумпції невинуватості і незалежного правосуддя. Кожен, хто має сміливість відстоювати свої права, може бути кинутий без слідства і суду за грати. Так, як сьогодні чинить влада з Юлією Тимошенко, Юрієм Луценко та іншими представниками опозиційних сил”, – цитує слова депутата прес-служба «Батьківщини».

Саме тому, за словами Забзалюка, фракція «БЮТ-Батьківщина» наполягає на негайному припиненні знущань режиму над Юлією Тимошенко та допущенні її до участі у парламентських виборах.

Також бютівці вимагають створення ТСК по розслідуванню резонансних вбивств у 1995-1998 роках, вбивств народних депутатів Євгена Щербаня, Євгена Кушнарьова, здійснених саме тими особами, які сьогодні перебувають у владних колах;

“Хоча Юлія Тимошенко і у в’язниці, але її чує весь світ”, – підкреслив у своєму виступі Забзалюк.

Вона звертається до всіх чесних журналістів, лідерів громадських рухів, службовців, силовиків та усіх небайдужих людей до долі України – передати представникам об’єднаної опозиції матеріали журналістських та інших розслідувань, які чітко доводять міжнародний характер злочинів правлячої верхівки України.

“Україна повинна і неодмінно стане очищенною від кримінальною окупації демократичною державою та повноправним членом європейського співтовариства”, – підсумував бютівець.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.