Новини здоров’я. 20 травня. Сучасний світ – це достаток шкідливої ​​їжі: фаст-фуду, газованої води, чіпсів тощо.

дієта, схуднення
Самостійні спроби придумати дієту, як правило, ні до чого доброго не приводять

Не всі можуть встояти перед спокусою смачно поїсти.

Незважаючи на це, всім, особливо дівчатам, хочеться виглядати струнко і красиво, причому так, ніби їй це нічого не коштує. Хороших результатів допоможе досягти тільки лікар дієтолог, який розробить індивідуальну систему правильного харчування.

Дієтологія – це галузь медицини, яка займається розробкою правильного харчування, а також вивченням поживних речовин на здоровий організм і, навпаки, вплив речовин на хвороби.

Сьогодні на ожиріння страждає велика кількість людей, багато з них намагаються самостійно схуднути, вживаючи «чудо-таблетки», чаї, дотримуючись сумнівних дієт, які, найчастіше, гублять наше здоров’я.

Фахівці центру правильного харчування допоможуть скорегувати ваше меню таким чином, що ви природним шляхом скинете вагу. Дієти, які складає дієтолог, є індивідуальними і враховують особливості певного організму. Самостійно таку дієту розробити не можна, тут потрібні певні знання, якими володіють тільки дієтологи в медичному центрі.

Самостійні спроби придумати дієту, як правило, ні до чого доброго не приводять, тому для максимально ефективного результату в схудненні і мінімального ризику здоров’ю краще звертатися в медичний центр за допомогою.

За матеріалами Медичного центру “НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.