Новини здоров’я. 24 травня. Обмін речовин – це хімічні процеси організму, які займаються переробкою поживних речовин, що надходять з продуктами харчування.

Відновити обмін речовин допомагає очищення всього організму від токсинів і шлаків

Порушення ланцюга цих процесів призводить до неправильного засвоєння речовин, а в результаті і до збою роботи всього організму.

Неправильний обмін речовин можна розпізнати по різних симптомах, які потім можуть стати важковиліковними захворюваннями. Порушення метаболізму характеризується порушеною структурою зубів, ламкістю волосся і нігтів, порушенням стільця і ​​надмірною вагою. Причому, ожиріння, мабуть, найпоширеніший симптом і найдієвіший, яким можна лякати жінку, щоб вона перевірила свій обмін речовин і подбала про нього.

Крім того, що порушений метаболізм змушує вас повніти, що, взагалі, ні одній жінці не сподобається, так він ще й може спровокувати інші менш приємні захворювання. З неправильним метаболізмом є всі шанси заробити захворювання серцево-судинної системи, цукровий діабет тощо. Неправильні хімічні реакції призводять до порушення роботи печінки, в результаті чого вона не може переробити всі жири, що надходять в організм. У підсумку, організм накопичує холестерин та ліпопротеїди низької щільності, які починають свою руйнівну місію на стінках судин.

Крім ожиріння і супутніх захворювань, з’являється ризик здоров’я нервової системи і тонусу організму в цілому.

Виникає порушення метаболізму, як правило, з двох основних причин, по-перше, від переїдання і ненажерства, по-друге, від малорухливого способу життя і брак сну.

Основною помилкою в лікуванні порушення метаболізму є самостійність деяких жінок, які думають, що впораються самі. А в підсумку виходить, що час було даремно витрачено. Треба якомога раніше звернутися до фахівця. Це принесе максимальний результат при мінімальних витратах. Адже всі ми знаємо, що хворобі легше запобігти, ніж лікувати, а якщо лікувати, то на ранній стадії, а не на запущеній.

З проблемами обміну речовин непогано справляються фахівці з центру НоуХауМед. У медичному центрі лікарі спочатку роблять діагностику організму, встановлять причини порушеного обміну речовин. Дослідження проводять через аналіз крові, діагностику всього організму, а для більш детального аналізу можна пройти і генодіагностику, щоб знати, чи є ризик виникнення захворювання.

Лікувати порушення обміну речовин можна і потрібно, і чим раніше, тим краще. Своєчасне лікування допоможе уникнути багатьох негативних наслідків у майбутньому і зберегти здоров’я на все життя.

Сучасні центри здоров’я використовують різні методи і процедури лікування.

Перш за все, відновити обмін речовин допомагає очищення всього організму від токсинів і шлаків. Процедура детокс, як раз, розроблена для того, щоб допомогти людині очиститися від шкідливих речовин, в результаті чого нормалізується метаболізм, поліпшується загальний стан людини.

Окрім програми детокс, існує процедура очищення кишечника, в якому накопичуються всі непотрібні організму речовини. З часом кишечник засмічується і не здатний швидко і своєчасно позбавляти організм від шлаків, в результаті чого з’являються різні захворювання шлунково-кишкового тракту, а також порушується обмін речовин через скупчення бактерій в кишечнику.

Більше 30% населення страждає від порушеного обміну речовин, але ж цей процес дуже важливий для здорового організму, без нього з’являються збої в інших системах. Щоб не спровокувати розвиток хвороби, лікарі рекомендують про своє здоров’я заздалегідь. Там, де здоров’я, там же і краса, і енергія, і радість від життя.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.