Новини здоров’я. 28 травня. Жінки, які використовують для запобігання вагітності оральні контрацептиви, гормональні пластирі та кільця, більше ризикують завагітніти, ніж ті, хто застосовує внутрішньоматкові спіралі та імплантати.

Внутрішньоматкова спіраль перешкоджає закріпленню заплідненої яйцеклітини

Серед дівчат молодше 22 років, які обрали в якості контрацептиву таблетки, кільця або пластирі, кількість небажаних вагітностей удвічі вище, ніж у жінок, які застосовують довгостроково діючі методи захисту.

Про це говорить дослідження, проведене в Школі медицини Університету Вашингтона в Сент-Луїсі (США). В ході роботи були вивчені дані про 7500 учасниць у віці від 14 до 45 років.

«Це дослідження є кращим доказом того, що довгостроково діючі способи запобігання вагітності набагато ефективніші», – зазначили автори дослідження.

Внутрішньоматкові спіралі та гормональні імплантати діють ефективніше, тому що жінка може забути про них відразу після встановлення.

«Ми знаємо, що внутрішньоматкові спіралі мають дуже низький рівень «збою» в роботі – менше одного відсотка», – пишуть вчені. Вони додають, що, незважаючи на високу ефективність і доведену безпеку, всього 5,5% жінок в США вибирають їх для контрацепції.

Також, у випадках, коли жінкам пропонують вибрати метод запобігання вагітності безкоштовно, 75% віддають перевагу саме довготривалі контрацептиви.

Імплантат – тонка смужка, що виділяє гормони, яка імплантується під шкіру руки. Протягом тривалого періоду часу (до 5 років) вона вивільняє діючу речовину, перешкоджаючи небажаній вагітності.

Дія внутрішньоматкової спіралі ґрунтується на тому, що вона перешкоджає закріпленню заплідненої яйцеклітини в порожнині матки. Крім цього, вона заважає сперматозоїдам проникати в матку і зменшує термін життя яйцеклітини.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.