Новини політики. 22 травня. Влада робить все, щоб загальмувати євроінтеграцію України та унеможливити процес ратифікації договорів про Асоціацію та вільну торгівлю між Україною та ЄС.

Власенко: євроінтеграція - це єдино правильний та незворотній шлях України

Про це повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що Юлія Тимошенко стосовно євроінтеграції займає чітку та послідовну позицію.

«Український народ має стати невід‘ємною частиною європейської родини. Євроінтеграція – це єдино правильний та незворотній шлях України. Про це лідер опозиції Юлія Тимошенко неодноразово наголошувала і її позиція незмінна.

Саме за прем‘єрства Юлії Тимошенко розпочалась робота в рамках програми Східне партнерство, яка наблизила Україну впритул до країн ЄС. Єдиною великою перепоною на євроінтеграційному шляху є нинішня влада, яка унеможливлює ратифікацію договорів між Україною та ЄС», – зазначив Сергій Власенко.

Захисник наголосив, що Юлія Тимошенко прекрасно розуміє, що «за нинішніх умов, коли відбувається тотальний процес згортання демократії, коли за наказом влади тотально порушуються права людини, немає свободи слова, забороняються мирні збори, відсутня неупереджена та вільна юстиція. Зрозуміло, що такими діями влада Януковича унеможливлює підписання Договорів про Асоціацію та вільну торгівлю між Україною та ЄС».

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.