Новини України. 16 травня. Прокуратура Львівської області скерувала керівнику Головного управління Львівської облдержадміністрації у справах сім’ї та молоді інформаційний запит про наявні у Львівській області об’єднання представників субкультур.

Влада Львівщини не здала прокуратурі "гопів" і "скінхедів"

У запиті, який є в ЗМІ, йдеться про “гопників“, “готів“, “скінхедів” тощо.

Офіційно прокуратура Львівської області повідомляє, що згадана вимога про надання інформації зумовлена зростанням кількості злочинів, вчинених неповнолітніми, у тому числі у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, випадків самогубств серед дітей та збільшенням кількості осіб, які не навчаються та перебувають “під впливом вулиці”.

Головне управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА не змогло виконати вимогу прокуратури Львівської області – надати інформацію про кількість неповнолітніх осіб, що належать до субкультур “гопників”, “готів”, “скінхедів” тощо.

“Ми такої інформації прокуратурі не надали, написали, що ми такий облік не здійснюємо і не ведемо. Чесно кажучи, ви ж розумієте абсурдність таких звернень… Ми співпрацюємо з зареєстрованими громадськими організаціями, об’єднаннями, ну а субкультури мають право на існування, але вони до нас не зверталися. Управління не веде такого реєстру, і якихось офіційних заходів за їх участі не проводилося”, повідомив начальник головного управління Анатолій Ігнатович.

Щодо причин такого запиту з боку прокуратури області Анатолій Ігнатович висловив припущення, що він зумовлений підготовкою до Євро-2012 – зокрема, бажанням уникнути порушень громадського порядку.

За матеріалами ZAXID.NET

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.