Новини України. 18 травня. Публіцист Сергій Руденко випустив книгу “Yanukopedia”.

Вийшла "Yanukopedia" - енциклопедія про Януковича

У новій книзі Сергія Руденка зібрано 220 фактів, подій і персон, пов’язаних з Віктором Януковичем.

У передмові автор зазначає, що ця книга – спроба систематизувати інформацію про нинішнього главу держави.

Сергій Руденко – автор серії книг-досьє “Вся Президентська рать”, “Вся прем’єрська рать”, “Вся Юлина рать”, “Уряд Юлії Тимошенко”, “Чоловіки Юлії Тимошенко”, “25 багатіїв України”.

“За десять років, які Янукович присутній у вищій політичній лізі, про нього сказано і написано багато. І про його судимості, і про його друзів, і про його соратників, і про його ставлення до опонентів, і про багато іншого. Я спробував розширити наше уявлення про “континент Януковича“… З часом багато забувається – вчинки, висловлювання емоції”, – пише Сергій Руденко в передмові до книги.

Інформація, зібрана в “Янукопедії”, представлена ​​в алфавітному порядку – починаючи з прес-секретаря тоді ще Прем’єр-міністра Януковича Тараса Аврахова, закінчуючи англійськими назвами книг Віктора Януковича – “Oppurtunity Ukraine” і “The time of professionals”.

Поки що з енциклопедією про чинного Президента України можна ознайомитися он-лайн – на порталі “Буквоїд”, але не виключено, що з часом книга з’явиться і в паперовому варіанті.

За матеріалами Левый Берег

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.