Новини України. 19 травня. Сьогодні віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич обговорив з екс-прем’єром України Юлією Тимошенко умови її перебування в лікарні, пропозиції президента Європарламенту Мартіна Шульца, а також відносини України та ЄС.

Яцек Протасевич; у Тимошенко важкий психоемоційний стан

“По-перше, ми говорили про умови, в яких знаходиться пані Тимошенко в лікарні, по-друге, я питав чи потрібні їй додаткові лікарі, як запропонував пан Шульц. По-третє, погодилася б вона на приїзд представника Європарламенту на розгляд касації по її справі. І нарешті, ми говорили в цілому про відносини України і ЄС “, – повідомив Протасевич після зустрічі з Тимошенко.

За його словами, екс-прем’єра сказала, що не потребує додаткової медичної допомоги, оскільки повністю приймає лікування, запропоноване доктором Лутцом Хармсом і німецькими лікарями.

Крім того, за словами Протасевича, вона не проти, щоб на розгляді касаційної скарги в суді був присутній відомий європейський політик, але вважає, що це має бути незалежний, неупереджений людина, авторитет якого не викликає сумніву.

Відповідаючи на питання про стан здоров’я Тимошенко, Протасевич зазначив, що вона знаходиться “в дуже важкому психоемоційному стані”.

“Пані Тимошенко в дуже важкому психоемоційному стані. Присутність камер, як відкритих, так і прихованих, вона впевнена, що є приховані камери, – все це не сприяє її одужанню”, – зазначив він.

Разом з тим, віце-президент Європарламенту сказав, що бачив тільки три відкриті камери відеоспостереження: дві встановлені в коридорі і одна в палаті, де знаходиться Тимошенко.

Він підкреслив, що сам прихованих камер не бачив ні в тому приміщенні, де була зустріч з Тимошенко, ні в кімнаті, де проходять процедури, ні в інших приміщеннях, але екс-прем’єр стверджує, що там є приховані камери відеоспостереження.

Як повідомлялося, зустріч екс-прем’єра України Юлії Тимошенко з віце-президентом Європарламенту Яцеком Протасевич і генеральним консулом Польщі в Харкові Яном Гранатом проходила сьогодні в палаті екс-прем’єра і тривала близько двох годин.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.