Новини України. 17 травня. Віце-президент Європарламенту отримав підтвердження посла України в Брюсселі, що його зустріч з Юлією Тимошенко буде можлива 19 травня вранці в харківській лікарні.

Віце-президент Європарламенту відвідає Тимошенко 19 травня

Віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич, відповідальний за східну політику ЄС, поїде в Україну зустрітися з екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Він сказав, що отримав повідомлення, нібито така зустріч буде можлива через два дні.

“Я просив українське державне керівництво надати можливість зустрітися з опозицією – це природно – в тому числі, можливість візиту до пані Юлії Тимошенко в Харкові в лікарні. І саме я отримав підтвердження посла України в Брюсселі, що така зустріч буде можлива в суботу вранці, в харківській лікарні, де перебуває пані Юлія Тимошенко”, – сказав Протасевич.

Він також висловив сподівання, що зустрінеться і з представниками української влади, і з представниками опозиції.

Нагадаємо, 16 травня Тимошенко в лікарні відвідали представники ПАРЄ.

“Під час нашої зустрічі ми говорили про ті речі, які хотіла нам розповісти пані Тимошенко: про умови її лікування, про її увязнення і, звичайно, про питання, пов’язані з її здоров’ям”, – сказала М.Репс на брифінгу в ЦКБ. Вона зазначила, що частина бесіди була присвячена політиці та майбутнім парламентським виборам.

За матеріалами Польське Радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.