Новини України. 19 травня. Віце-голова Європарлеманту Яцек Протасевич підкреслив, що умови в лікарні Тимошенко на європейському рівні.

Юлія Тимошенко
Віце-голова Європарлеманту зазначив, що умови в лікарні Тимошенко на європейському рівні

Під час брифінгу заступник начальника управління пенітенціарної служби в Харківській області Андрій Лапінський зазначив, що віце-голова Європарламенту Яцек Протасевич після закінчення зустрічі з ув’язненою екс – прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, яка проходить лікування у лікарні “Укрзалізниці” в Харкові, підкреслив, що умови, створені для медичного догляду та медичне устаткування установи відповідає європейському рівню.

Як повідомив А.Лапінський, зустріч пройшла у супроводі консула Польщі у Харкові. Загалом зустріч тривала близько 2 годин і була конфіденційною, тобто на ній не було представників пенітенціарної служби України.

“Після зустрічі пан Яцек висловив подяку за можливість поспілкуватися з Юлією Тимошенко, за те, що не було обмежень по часу”, – сказав А.Лапінський.

За його словами, Я.Потасевич відзначив умови лікарні, високо оцінив медичне устаткування і підкреслив, що умови для лікування створені на європейському рівні.

Як повідомив А.Лапінський, європосадовець вважає, що створені умови повинні позитивно вплинути на динаміку лікування Ю.Тимошенко.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.