Новини економіки. 4 травня. Прем’єр-міністр України Микола Азаров прогнозує, що за три роки всі вкладники колишнього “Ощадбанку” СРСР отримають компенсації.

Компенсаційні виплати "Ощадбанку" триватимуть 3 роки

“Ми видаватимемо людям картки і протягом трьох років наші громадяни зможуть отримати компенсації за свої знецінені вклади“, – зазначив Микола Азаров під час робочої поїздки на Дніпропетровщину, інформує Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

При цьому Азаров підкреслив, що нав’язувати отримання банківської картки ніхто не буде, люди самі обиратимуть у який спосіб їм отримати компенсацію: готівкою чи з допомогою банківської картки.
Прем’єр-міністр додав, що банківською карткою громадяни зможуть сплачувати за житлово-комунальні послуги та зі знижкою купувати ліки.

“Я уже дав доручення Міністерству фінансів та “Ощадбанку” провести розрахунки, бо якщо ми обіцяємо – це буде виконано”, – зазначив Микола Азаров.

М.Азаров звітував напередодні Президенту України про готовність уряду розпочати з 1 червня поточного року виплати компенсацій вкладникам колишнього “Ощадбанку”.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.