Новини політики. 30 травня. Відео. Президент на відкритті Олімпійського дому назвав літні Олімпійські ігри в Лондоні 13-ми замість 30-х.

Конфузи Януковича не припиняються

Президент Віктор Янукович взяв участь у відкритті Олімпійського дому, який стане головним офісом Національного олімпійського комітету України.

Виступаючи на церемонії відкриття Олімпійського дому, у Президента Віктора Януковича стався черговий мовно-історичний конфуз.

Президент зазначив, що влада разом з представниками федерацій різних видів спорту багато років працювали, щоб, “в кінці кінців, у наших олімпійців була своя, як кажуть, дах над головою”.

“Прекрасно, що ця подія, воно відбувається напередодні тринадцятого Олімпійських ігор в Лондоні “, – заявив Янукович, помилково назвавши нинішні літні Олімпійські ігри в Лондоні 13-ми замість 30-х.

Як відомо, 13-і Олімпійські ігри повинні були відбутися в Лондоні в 1944 році. Але вони були скасовані, тому що йшла Друга світова війна.

Віктор Янукович разом з президентом Національного олімпійського комітету Сергієм Бубкою та олімпійською чемпіонкою Ніною Бочаровою перерізав символічну стрічку.

Так, нещодавно президент сказав, що “потрібно робити територію України небезпечною”.

ВІДЕО

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.