Новини здоров’я. 1 травня. Одні спортивні вправи приносять нам задоволення, інші – нудні і нестерпні, а треті можуть непередбачувано вплинути на різні аспекти нашого здоров’я, наприклад, на інтимне життя.

Вправи на велотренажері відмінно спалюють калорії, проте потрібно бути обережною

Вправи на велотренажері відмінно спалюють калорії, однак жінкам слід знати, що вони сприяють підвищенню тиску на статеві органи, що може негативно позначитися на їх функції.

Що стосується чоловіків, для них інтенсивні заняття на велотренажерах також можуть бути небезпечними, підвищуючи ризик розвитку проблем з ерекцією.

Вчені з Єльського університету, США, запросили жінок взяти участь в експериментах, в ході яких їх просили займатися на велотренажері, спостерігаючи за ними і за реакцією їх організму.

Як виявилося, тиск на статеві органи викликає зменшення кровотоку, тому жінка відчуває оніміння і поколювання. Якщо робити це регулярно, у жінок знижується чутливість інтимних органів під час сексу.

Чим нижче ручки керма у велотренажера, тим сильніше тиск на статеві органи. Модифікація сідла дозволяє знизити тиск і поліпшити кровообіг.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.