Новини здоров’я. 12 травня. Вважається, що тренування при відсутності ускладнень в перебігу вагітності безпечні, незважаючи на це багато вагітних відмовляються від фізичної активності.

Жінки думають, що навіть проста прогулянка шкідлива для майбутньої дитини

Відомо, що помірні щоденні тренування тривалістю близько 30 хвилин припустимі для майбутніх матерів. Але це не стосується важких навантажень і занять, пов’язаних з ризиком травм або падінь.

Дослідження, в якому взяли участь 90 жінок, було проведено Мелісою Хейг з колегами з Медичної школи Університету Канзасу. При цьому з’ясувалися досить дивні речі. Виявилося, що багато хто з опитаних жінок щиро вірять в те, що навіть проста прогулянка шкідлива для майбутньої дитини.

До вагітності майже 50% з учасниць дослідження вказували, що тренуються в помірному режимі (мінімум 90 хвилин в тиждень). Після зачаття тренуватися продовжували менше 27% жінок, при чому більше половини з них були впевнені в безпеці півгодинних тренувань. Серед тих, що не тренувалися, з цим погодилися лише 18%.

Збереження фізичної активності показано вагітним. Це знижує ризик допологової депресії і є профілактикою зайвої ваги. А нормальна вага – це здорова вагітність і відсутність необхідності кесаревого розтину.

За матеріалами zdorovieinfo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.