Новини України. 24 травня. В Ужгороді перекрили рух по всіх вулицях, що ведуть до будівлі Закарпатського адміністративного суду.

В приміщенні суду була виявлена вибухівка в еквіваленті 200 г тротилу

З місця надзвичайної події повідомляють, що будівля суду замінована.

Навколо будівлі суду вже зібралося декілька сот людей – проходять роззяви, жителі прилеглих будинків, службовці сусіднього адміністративного суду і самі працівники суду, в терміновому порядку евакуйовані з будівлі.

Причиною такого переполоху, за попередньою інформацією, послужив дзвінок про те, що будівля Ужгородської суду замінована і невідомий погрожував підірвати будівлю.

Сапери та спеціалісти перевіряють будівлю на предмет вибухонебезпечних засобів. Біля суду повно міліції та кінологів.

Працівники суду повідомили, що вранці двірник виявив якийсь пристрій, схожий на вибухівку. На місце події на вулицю Загорську негайно виїхало полуправленія міліції, МНС і сапери.

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, в приміщенні суду була виявлена ​​вибухівка в еквіваленті 200 г тротилу.

“Це справжній вибуховий пристрій – 200 грамів тротилу з вкрученими в нього на різьбі електродетонатором і мікросхемою, яка, ймовірно, повинна була спрацювати від сигналу дистанційного пульта”, – сказало джерело.

Співробітники вибухотехнічної служби викликали підрив пристрою на місці його виявлення.

За матеріалами ua-reporter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.