Новини України. 4 травня. Із введенням розкладу руху поїздів на 2012-2013 роки “Укрзалізниця” запроваджує і систему пасажирських перевезень із використанням пунктів пересадки пасажирів.

В Україні запровадять пересадки на поїздах

Про це під час брифінгу повідомив начальник головного пасажирського управління “Укрзалізниці” Олександр Іванько.

“Дана система передбачає введення та розвиток системи основних пунктів пересадок“хаб-центрів” у великих містах та на вузлових станціях для пересадки пасажирів з регіональних, приміських поїздів і автомобільного транспорту на міжрегіональні та регіональні експреси, нічні, швидкі і пасажирські поїзди”, – розповів Олександр Іванько.

Новий графік курсування поїздів, зокрема, міжрегіональних експресів Hyundai, складений так, щоб користуючись пунктами пересадок, пасажири могли подорожувати впродовж одного дня всією Україною.

“Наприклад, зараз поїздом прямого сполучення зі Львова до Донецька пасажир їде 23,5 години, а із запровадженням електропоїздів Hyundai пасажир зможе із пересадкою у Києві доїхати зі Львова до Донецька удвічі швидше. Пасажири, які звикли подорожувати безпересадковими поїздами, за певний час звикнуть до нової системи організації перевезень, адже вони подорожуватимуть у комфортних міжрегіональних поїздах, із більшою швидкістю і за менший час. За таким принципом працює вся Європа“, – зазначив Олександр Іванько.

Основними “хаб-центрами” слугуватимуть центральні вокзали усіх великих міст України: Києва, Львова, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Сімферополя, Одеси, Івано-Франківська, Хмельницька та інші.

Новий графік руху поїздів на 2012/2013 роки буде введено в дію з 00 год. 00 хв. 27 травня. У новому графіку руху розроблено розклад для призначення 298 пар поїздів, із них: 156 у внутрішньому сполученні, 125 з країнами СНД та 17 із країнами Заходу.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.