Новини технологій. 15 травня. З 28 травня пасажири швидкісних поїздів в Україні зможуть користуватися інтернетом.

В Україні з 28 травня у поїздах запрацює доступ до інтернету

Про це повідомили у Держадміністрації залізничного транспорту.

Залізничники закінчують організацію роботи телекомунікаційної мережі безпроводового доступу до мережі інтернет у поїздах, що курсуватимуть на дільницях швидкісного руху. Зокрема, на напрямку швидкісного руху прокладено 1262 км захисної полімерної трубки та броньованого волоконно-оптичного кабелю. Обладнання введено в експлуатацію у повному обсязі на Донецькій та Львівській залізницях, на Південно-Західній та Південній залізницях – наразі ведуться роботи.

Станом на 14 травня завершується встановлення радіовеж: встановлено 207 радіовеж з 223 на дільниці Львів – Київ – Донецьк та 12 радіовеж з 24 на дільниці Полтава – Харків. Залізничні зв’язківці виконують роботи із підключення радіовеж до електроживлення.

Готується також рухомий склад, зокрема закуплено та сконфігуровано обладнання, підготовлені проектні рішення для його встановлення, які знаходяться у стані погодження з виробником електропоїздів – компанією Hyundai Rotem. Планується, що роботи буде закінчено до 21 травня.

Загалом введення телекомунікаційної мережі в експлуатацію з наданням послуг доступу до мережі Internet пасажирам швидкісних поїздів заплановано на 28 травня 2012 року.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.