Новини України. 7 травня. В Україні буде проведено інвентаризацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які були зареєстровані до 1 липня 2004 року.

діти, офіс
В Україні проведуть інвентаризацію юридичних та фізичних осіб-підприємців

Відповідний наказ Мін‘юсту, яким затверджено положення про тимчасові міжвідомчі спеціальні комісії з питань проведення інвентаризації юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців, підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Згідно з наказом Мін‘юсту, завданням тимчасових міжвідомчих спеціальних комісій є проведення інвентаризації юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців, зареєстрованих до 1 липня 2004 року.

Інформацію про невключених до Реєстру суб’єктів комісії передаватимуть виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій за місцезнаходженням юридичних осіб та за місцем проживання фізичних осіб–підприємців для подальшого включення їх державними реєстраторами до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Інформація про невключених суб’єктів передаватиметься також Державній реєстраційній службі України.

До складу тимчасових комісій входитимуть працівники реєстраційних служб головних управлінь юстиції Міністерства юстиції в областях, а також територіальних органів Державної податкової служби України, територіальних органів державної статистики, територіальних органів Пенсійного фонду України.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.