Новини України. 28 травня. Дитячого секс-туризму під час Євро-2012 остерігаються громадські діячі. Україна приваблює іноземців доступністю послуг неповнолітніх та безкарністю за їх розбещення.

Іноземці в Україні шукають, де можна провести час з школярками

Такий підсумок дослідження, проведеного Міжнародним правозахисним центром “Ла-Страда-Україна”.

Чисельні інтерв’ю із київськими та львівськими таксистами, працівниками нічних клубів та готелів свідчать: іноземці нерідко цікавляться можливістю провести час із школярами. Переважно це гості країн Євросоюзу, США, Канади, Близького та Середнього Сходу.

Бідність населення, дитяча бездоглядність, алкоголізм і наркоманія – фактори, що впливають на зростання пропозиції на сексуальні послуги серед вітчизняних підлітків, свідчить статистика.

Рудігер Люхман, заступник голови представництва ЮНІСЕФ в Україні розповів: “Без сумніву, проведення Євро-2012 в Україні посилить попит на сексуальні послуги підлітків серед певної категорії клієнтів“.

Натомість Катерина Левченко, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда-Україна” відзначила: “Маштаби дійсно на сьогодні невідомі. Ця проблема є дуже латентною”.

На кінець Юрій Павленко, уповноважений президента України з прав людини: “Немає достатньої кількості спеціалістів в МВС, для того, щоб правильно провести дослідження, допит дитини. Відсутні у школах, хоча і передбачені штатним розписом – психологи“.

За матеріалами 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.