Новини шоу-бізу. 23 травня. Мадонна пересуватиметься Києвом без супроводу машин ДАІ, зате з тридцятьма особистими охоронцями.

В Україні йдуть приготування до концерту Мадонни

Американська поп-діва заспіває на стадіоні “Олімпійський” 4 серпня, у рамках світового турне.

Апартаменти для Мадонни забронювали одразу в трьох столичних готелях. В яких саме – не розголошується.

Співачка везе з собою сцену, пральні і сушильні машини, десятки метрів тканини, щоб прикрасити гримерки на стадіоні, продукти і рушники. Загалом – 77 вантажівок.

Побажання зірки викладені на 48-ми листах райдеру. Зокрема, українська сторона має забезпечити її плитками і холодильниками, та дістати 6 тисяч літрів особливого палива для живлення сцени.

Квитки на концерт вартують від 550 до 13 тисяч гривень. Деякі фани очікують, що Мадонна в Україні одягне вишиванку – принаймні, одну їй подарують, для цього оголосили конкурс.

Ірина Данилевська, організатор конкурсу “Вишиванка для Мадонни” розповіла: “Всі бажаючі можуть розмістити свої ескізи на спеціальній сторінці. Десять вишиванок будуть відшиті, і потім спеціальне журі вибере ту одну річ, яка обов’язково буде передана в руки Мадонні“.

Володимир Генінсон, організатор приїзду Мадонни в Україну відзначив: “Що стосується квітів, дуже цікаво: у всіх гримерних кімнатах, а у нас 14 гримерних кімнат, у нас виключно троянди – білі і ніжно рожеві. І виключно 15 сантиметрові”.

За матеріалами 5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.