Новини України. 30 травня. Дізнатися все про будь-який київський дитсадок або навіть влаштувати в дошкільний заклад дитину скоро можна буде через інтернет.

комп'ютер, інтернет
Скоро в столиці дітей до дитсадка можна буде записати через інтернет

Про розробку такого проекту розповів голова КМДА Олександр Попов.

«Разом з компанією «Майкрософт» ми хочемо зараз запровадити в Києві інтернет-систему запису дітей в дитсадки. Це для того, щоб будь-яка сім’я, маючи доступ до мережі інтернет, могла вибрати дошкільний заклад і записати туди свою дитину. Ми хочемо зробити ці списки відкритими, щоб батьки могли відслідковувати завантаженість того чи іншого садка. Така практика дозволить зменшити бюрократію, полегшить задачу батькам. На мій погляд, це дуже хороша ідея », – сказав Олександр Попов.

Він також повідомив, що в минулому році мережа дитсадків розширилася на 4200 місць. На поточний рік заплановано збільшення мережі ще на 3500 місць.

Але враховуючи активний демографічний приріст, який спостерігається в столиці, питання нових дитячих садків буде залишатися актуальним.

«3500 нових місць у дитсадках ми відкриємо в цьому році. І не тільки за рахунок будівництва нових закладів, а частково завдяки реконструкції. Ми звільнили приміщення, які раніше були передані в оренду бізнесу або державним установам. Зараз здійснюємо їх капітальну реконструкцію, повертаємо профіль цих об’єктів. Цей спосіб є дуже вигідним, адже не вимагає великих капіталовкладень», – зазначив Олександр Попов.

За матеріалами УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.