Новини технологій. 31 травня. В інтернет достроково потрапила Windows 8 Release Preview – попередня версія Windows 8, вихід якої запланований на перший тиждень червня.

Тепере в інтернеті можна отримати нову версію Windows 8 китайською мовою

Операційна система видається за 64-розрядну збірку Windows 8 Release Preview для користувачів з Китаю. Вона поширюється у вигляді файлу ISO через китайські форуми і торрент-сайти. Файл займає 3,34 гігабайти.

Користувачі, що випробували цю версію, відзначають, що установка пройшла успішно і система працездатна. Однак ОС доступна тільки китайською, що ускладнює тестування для користувачів, які не володіють цією мовою.

Судячи з скріншотів Windows 8 Release Preview, які розмістили блоги PC Beta і Win8China, система буде пропонувати користувачам нові версії деяких Metro-додатків і новий екран завантаження.

В операційній системі як і раніше використовуються “напівпрозорі” вікна і інші елементи інтерфейсу Aero, від яких Microsoft пообіцяла позбутися. Проте головний розробник ОС Стівен Сінофскі зауважив, що остаточна відмова від Aero відбудеться лише у фінальній версії “вісімки”.

Якщо розміщений в інтернеті дистрибутив дійсно є новою попередньою версією Windows 8, то можна припустити, що його “злив” в Мережу хтось із китайських партнерів Microsoft. Партнери отримують нові версії системи раніше користувачів.

Microsoft офіційно випустила дві попередні версії “вісімки” – одну для розробників у вересні 2011 року і другу для користувачів в кінці лютого 2012 року. Третя попередня версія вийде на початку червня.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.