Новини України. 22 травня. У соціальній мережі Facebook відкрили групу, яка закликає ігнорувати поїзди Hyundai сполученням Львів-Київ та Київ-Харків, які почнуть курсувати 27 травня.

Інтернет-користувачі: з такими цінами поїзд Хундай - в ігнор!

«Є проста пропозиція. Всі дружно ігноруємо цей довбаний мега-поїзд. Поїздить він порожнім – може, хоч ціни знизять (по два крісла вже навряд чи залишать)», – пише один з учасників групи Юрій Сколоздра.

«З такими цінами поїзд Хундай – в ігнор! Проїзд повинен коштувати адекватно умов», – закликають учасники групи. Зараз в групі під назвою «Хундай – в ігнор» близько ста учасників.

Нагадаємо, в понеділок, вівторок і по середах вартість проїзду в поїздах Hyundai складе: в сполученні Київ-Харків – 422,91 грн у першому класі і 275,66 грн у другому класі, Київ-Львів – 474, 89 грн у першому класі і 307, 45 грн у другому класі, Київ-Донецьк – 564, 25 грн у першому класі і 367,75 грн у другому класі.

По четвергах і суботах на квитки діятиме знижка 10%, а вартість проїзду в результаті оформлення проїзного документа в п’ятницю і неділю підвищуватися на 10%. При оформленні квитка на електропоїзди Hyundai в напрямку «туди» і «назад» застосовується знижка в розмірі 10% від вартості проїзду.

Державна адміністрація залізничного транспорту України спростовує поширену низкою ЗМІ інформацію про скасування нічних потягів на маршрутах слідування нових швидкісних українських експресів Hyundai. У напрямку Київ-Львів залишаються 11 нічних поїзди, час у дорозі яких – понад дев’ять годин.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.