Новини здоров’я. 22 травня. Жінки, які отримують хорошу зарплату, прикладаються до пляшки частіше, ніж їхні бідніші ровесниці.

Чим успішніша кар'єра у жінки, тим більше вона п'є

До такого висновку прийшли британські експерти, що проаналізували алкогольні звички мешканок Туманного Альбіону.

Чим успішніша кар’єра у жінки, тим більше вона п’є. Так, менеджери компаній випивають близько 11,2 порцій алкоголю в тиждень, в той час як перукарки, прибиральниці і фабричні робітниці п’ють приблизно 6,2 порцій.

«Чудово, що жінки займають високі позиції і насолоджуються своїм життям в барах і пабах. Однак надмірна пристрасть до спиртного стосується не тільки молодих жінок: воно змінило характеристики цілого покоління, вилившись в приховану епідемію середнього класу», – зазначила міністр охорони здоров’я тіньового кабінету міністрів країни.

Крім успішних жінок, пити стали більше і домогосподарки. Доступність спиртного призводить до побутового пияцтва вдома. Багато жінок випивають, щоб впоратися зі стресом, який може стати особливо нестерпним, якщо їм доводиться постійно балансувати між роботою і сімейним життям.

«Хоча алкоголь і допомагає знизити рівень стресу, якщо користуватися цим засобом лише зрідка, його постійне вживання підвищує ризик розвитку цієї залежності», – відзначили експерти, закликаючи уряд ввести нові, радикальні заходи боротьби з алкоголізмом.

За матеріалами ZdravoE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.