Новини здоров’я. 21 травня. У людей з однаковою кваліфікацією, але різною комплекцією, шанси отримати бажану посаду різні.

Повним людям важче отримати роботу

Як показало нове дослідження, кандидати виграють в очах роботодавців, коли скидають зайву вагу.

Жінки, які перенесли операцію зі зниження ваги, справляють на потенційних роботодавців більш вигідне враження, ніж ті ж жінки до операції.

До такого висновку прийшли дослідники з Гавайського університету. Вони провели експерименти за участю волонтерів, які оцінювали професійну придатність жінок, зображених на невеликих фотографіях, прикріплених до їх анкети і резюме.

Усім жінкам було від 29 до 32 років, а їх індекс маси тіла до операції варіювався від 38 до 41, і після операції – від 22 до 24.

Учасники експерименту оцінювали їх лідерські якості та ймовірність прийняття на роботу, а також рівень початкової зарплати.

Як виявилося, повні жінки мали менше шансів отримати роботу.Якщо ж їм вдавалося «переконати» потенційних роботодавців, їх зарплати були нижчі, ніж у них же самих після схуднення, так само як і шанси на перспективну кар’єру.

Цікаво, що чим привабливішими вважали себе волонтери, тим більше на них впливав фактор ваги оцінюваних ними жінок.

Хоча в цій роботі не було вивчено ставлення роботодавців до повних чоловіків, вчені вважають, що вони також стикаються з дискримінацією, однак, за наявними даними, їм необхідно набрати набагато більше ваги, ніж жінкам, перш ніж до них почнуть ставитися з упередженням.

За матеріалами Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.