Новини України. 17 травня. Кабінет міністрів затвердив державне замовлення на підготовку 79 тисяч молодших спеціалістів, 127 200 бакалаврів та 74 тисяч фахівців у 2012/2013 навчальному році.

Уряд затвердив держзамовлення для ВИШів на наступний рік

За словами міністра освіти і науки Дмитра Табачника, відповідне рішення було розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Він повідомив, що з 79 тисяч молодших спеціалістів понад 68 тисяч осіб навчатимуться за держзамовленням на денній формі навчання, а за фахом бакалавра з 127 200 чоловік майже 108 тисяч зможуть навчатися на денній формі навчання.

Табачник також розповів, що якщо порівнювати з попереднім роком, то держзамовлення на бакалаврат збільшено на 21,5%, а денна форма навчання бакалаврів за держзамовленням збільшено майже на 22%.

При цьому він зазначив, що істотно збільшується обсяг замовлення за такими напрямками: електроніка, енергетика та енергетичне машинобудування, радіотехніка, металургія та матеріалознавство, машинобудування і металообробка матеріалів, хімічні технології та інженерія, авіаційна і ракетотехнічна техніка, інформатика і кібернетика, транспорт і транспортна інфраструктура .

“Уряд третій рік поспіль продовжує свою державну політику і збільшує замовлення таких пріоритетних галузей економіки”, – заявив Табачник.

За його словами, в порівнянні з попереднім роком зменшується держзамовлення за такими напрямами: економіка і підприємництво, менеджмент, міжнародні відносини. Міністр зазначив, що після затвердження цього документа Міносвіти приступає до розподілу держзамовлення по вищих навчальних закладах.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.