Новини України. 11 травня. Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді ліквідувати Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі.

Уряд хоче ліквідувати Нацкомісію з захисту моралі

Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції.

Відповідний законопроект, розроблений Мін’юстом, було затверджено на засіданні уряду 10 травня, і надалі буде спрямований на розгляд парламенту.

Законопроект пропонує вилучити із закону “Про захист суспільної моралі” положення про статус та принципи діяльності комісії.

Дана законодавча ініціатива уряду грунтується на тому, що повноваження комісії на практиці дублюють функції Міністерства культури, Державного комітету телебачення і радіомовлення та Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Крім цього, пропонується визначити, що державний нагляд за дотриманням вимог закону “Про захист суспільної моралі” та законодавства у сфері захисту суспільної моралі в межах своєї компетенції здійснюють центральні органи виконавчої влади, які забезпечують формування і реалізують державну політику в інформаційній та видавничій сфері, сферах культури, охорони здоров’я, освіти і науки, державного митної справи, а також Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

News Market

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.