Новини здоров’я. 13 травня. Передова розробка кубинських вчених – препарат “Еберпрот-П” для лікування синдрому діабетичної стопи – за останні шість років допомогла понад 60 тисяч пацієнтів по всьому світу.

Кубинські ліки рятують від синдрому діабетичної стопи

Ліки, які розроблялося фахівцями гаванського Центру генетичної інженерії та біотехнології майже двадцять років, у цей час успішно застосовується в ряді країн Латинської Америки, в тому числі Аргентині та Мексиці, а також в Анголі, Алжирі, В’єтнамі та Лівії.

Як сказав журналістам заступник керівника департаменту клінічних досліджень Центру Хуліо Ернандес, ліки діють “з 90-відсотковою ефективністю”. “Еберпрот-П” уже запатентований в 14 країнах світу, а ще в 25 державах представлений на реєстрацію. Його демонстраційні випробування вже відбулися в Іспанії та Франції, а в майбутньому пройдуть в Росії і Китаї. На Кубі використання унікального препарату входить в курс базової терапії пацієнтів з СДС.

У переважній більшості випадків СДС представлений у вигляді виразок різного ступеня тяжкості, розвиток яких найчастіше приводить до ампутації. Застосування “Еберпрота-П” сприяє швидкому загоєнню виразок і прискоренню регенерації пошкоджених тканин, що дозволяє значно знизити ризик незворотного хірургічного втручання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, число хворих діабетом в усьому світі неухильно продовжує зростати. У 2011 році їх число перевищило 340 млн осіб, при цьому переважна більшість випадків – близько 80 відсотків – загибелі від захворювання відбувається в країнах, що розвиваються. Відповідно до прогнозів, в найближчі 25 років смертність від діабету збільшиться вдвічі.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.